گالری عکس‌های شما

قسمت گالری عکس‌های شما در وب‌سایت شازده تصاویر ارسالی مشتریان محترم از محصولات ما را منتشر خواهد کرد. شما عزیزان می‌توانید بعد از این‌که هر کدام از محصولات طبیعی شازده که به دست‌تان رسید از آن عکاسی کرده و تصویر محصول را برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان در بخش عکس‌های شما منتشر شوند. شما می‌توانید از مرحله تحویل محصول، بسته‌بندی، جعبه‌گشایی و استفاده از آن عکاسی کنید.

انواع و اقسام محصولاتی که شازده عرضه می‌کند قابلیت این را دارند که در قاب دوربین‌های شما عزیزان جای بگیرند. محصولاتی مانند شمع‌های طبیعی ما که با موم زنبور عسل ساخته شده و زرد رنگ هستند، می‌توانند به مکان‌های مختلف منزل یا محل کار شما جلوه زیبایی ببخشند. شمع‌هایی که به صورت رنگی تولید شده‌اند هم با توجه به رنگ‌های مختلفی که دارند در مکان‌های مختلف و نورهای مختلف جلوه‌های بسیار زیبایی خواهند داشت. عکاسی ِ چیدمان با شمع زرد یا رنگی به همراه وسایل منزل را امتحان کنید.

محصولات طبیعی خوراکی شازده مانند انواع عسل‌هایی که عرضه شده‌اند نیز روی سفره یا میز صبحانه و در کنار دیگر خوراکی‌های چیده شده، جلوه زیبایی خواهند داشت. توصیه می‌کنیم عکس‌های زیبایی که از عسل‌ها ثبت می‌کنید را برای ما نیز ارسال نمایید.

همچنین در کنار عسل شازده می‌توانید با قرار دادن نان گندم طبیعی، نان جو یا نان‌های چاودار شازده یک سفره طبیعی و سلامت و یک عکس زیبا داشته باشید.

دیگر محصولات شازده که احتمالاً برای عکاسی بسیار مناسب خواهند بود و ما هم مشتاق هستیم تا آن‌ها را روی دیوار منزل شما ببینیم، تابلوهای چاپیِ دستی هستند که یک محصول زیبا و هنری از شازده محسوب می‌شوند. با توجه به مفهوم هر تابلو و رنگ‌های به کار رفته در آن، می‌توانید این تابلوها را در محیط منزل قرار داده و با بازی کردن با نور در آن محیط، عکس‌های جذابی از این تابلوها ثبت کنید.