محصولات طبیعی مانند شمع موم زنبور عسل و انواع عسل، مهم‌ترین خدمت مجموعه شازده به مشتریانش است. مواد خوراکی و مواد مصرفی تولید شده توسط شرکت ما همگی طبیعی و دست‌چین شده از بهترین مواد موجود هستند. اگر بخواهیم برخی از مواد مصرفی ارائه شده توسط شازده را نام ببریم باید به انواع شمع طبیعی با تقسیم‌بندی شمع وارمر، فرشته، جانان، شبنم، شمع‌های مخروطی شکلِ نگین، شمع جاوید، چکه‌ای، فرح، شبه وارمر، تخم‌مرغ، طرح بودا و تولد اشاره کنیم. همچنین ورقه‌های موم زرد، ورقه‌های موم رنگی، موم‌های تکه‌ای یا کلوخی و فتیله‌های نخی نیز از دیگر محصولات مرتبط با شمع هستند که توسط تیم شازده خدمت شما عزیزان ارائه می‌شوند.

از جمله محصولات خوراکی که توسط شازده تولید می‌شوند باید به انواع عسل طبیعی اشاره کرد. عسل آویشن، کُنار، گَوَن و چند گیاه انواع عسل‌های تولید شده توسط شازده هستند که طبیعی بودن آن‌ها توسط کارشناسان ما تأیید شده است. ژل رویال، ژل گَرده‌ی گل و بره موم نیز از محصولات مرتبط با عسل‌ هستند که در صورت درخواست مشتریان گرامی عرضه خواهند شد.

محصولات طبیعی شازده، خدماتی متفاوت

دیگر خدمتی که در مجموعه شازده به شما بزرگواران ارائه خواهیم داد روغن‌های گیاهی طبیعی هستند. روغن‌های نارگیل، اسطوخودوس، بابونه، بنفشه، نعناع، کرچک، سیاه دانه، جوجوبا، کنجد، زیتون، خراطین، زرده تخم‌مرغ و آرگان، انواع روغن‌های طبیعی ما هستند. در ضمن باید اشاره کنیم که روغن آرگان به دو صورت تصفیه شده و تصفیه نشده عرضه خواهد شد.

نان‌های طبیعی نیز محصولاتی هستند که با بهترین کیفیت تولیدی و بهداشتی توسط شازده به تولید رسیده و به مصرف‌کنندگان عرضه می‌شود. نان پخته شده با آرد گندم خراسان، نان چاودار یا روگن و نان جو از جمله این محصولات منحصربه‌فرد هستند.

در انتها باید اشاره کنیم که علاوه بر این محصولات ، قالب سیلیکونی و تابلوهای هنری و چاپی نیز توسط شازده به علاقه‌مندان این محصولات ارائه خواهند شد.